Když ASUS, tak od firmy ASUSteam

Není tajemstvím, že tento web je udržován společností Web2Way, a taktéž je všude psáno, že Web2Way vlastní ASUSteam. Málo lidí ale ví, že ASUSteam je nyní zcela předělán a nabízí nové prostředí a funkce. A navíc - 1000 kreditů dává novým zákazníkům.

Staré stránky se mnoho lidem líbily natolik, že nám psali, že jsou úžasné, ale ještě více lidí z nich nepoznala eshop. Zkrátka web nebyl optimalizován na prodej, což byla chyba, ale byl vnímán jako prezentace společnosti ASUS.

Denně chodí několik desítek dotazů na všechno možné, od žádostí o radu jak nainstalovat to či ono, kde koupit doplňky atd, jak udělat .. Ale nebylo mnoho nových klientů. Stávající samozřejmě zůstaly, ale chceme jen zde ukázat na důležitost zpětné kontroly a ukázat na rčení

"Kovářova kobyla chodí bosa"

Jde zkrátka o to, abychom zde nyní ukázali na to jak je důležité dobře rozmyslet, zda chcete prezentaci, nebo eshop. Tento článek firmě Web2Way moc nepomáhá :-) , ale také určitě neublíží. Nejde o to hanit něco co funguje, jen bylo špatně načasované a když už to je u projektu, který není klienta, ale vlastní, není to tak zlé.

Když se podíváte na PageRank Google našeho webu, je 3. Po 2 měsících je to slušné, protože ale chceme mít nejlépe 10, což zřejmě nemá nikdo, koho znám, ale ideál to je, sny musí mít každý, nabízíme novou službu, která bude uveřejněna v novém článku a pojednává o prolinku na náš web, umístění ikony na Váš a zkrátka o prolinkování webů, proč to chceme a co to přinese nám všem.

Zpět k ASUSteam.eu - pokud se zaregistrujete a nakoupíte, ihned se Vám vygeneruje kupéon na 1000kreditů a můžete ho ihned použít. Využijte toho.