Na motorky do Holešovic!

Průmyslový palác a Křižíkovy pavilóny na holešovickém Výstavišti budou na začátku března opět patřit milovníkům jedné stopy. Od čtvrtka 3. března do neděle 6. března zde bude probíhat jubilejní 15. ročník tradiční výstavy motocyklů, čtyřkolek a příslušenství MOTOCYKL 2011. Návštěvníci se mohou těšit na celou řadu žhavých novinek na motocyklovém trhu a na mimořádně lákavý doprovodný program.

Incheba Praha, organizátor veletrhu Motocykl 2011, letos připravila opět velkou přehlídku, která zcela určitě nadchne všechny fanoušky motocyklů. Mezi nejlákavější atrakce patří jediná letošní česká prezentace importérů značek DUCATI, MV AGUSTA a HUSQVARNA, která obsadí velkou část Střední haly Průmyslového paláce. Na stánku DUCATI mohou návštěvníci konečně spatřit dlouho očekávanou novinku – ďábelskou DUCATI Diavel!

Součástí přehlídky v secesní Střední hale bude prezentace značek Suzuki, Derbi, Victory , Polaris a SYM.

Velmi živo bude v Levém křídle Paláce, které obsadí BOHEMIAN CUSTOM BIKE. Po loňském obrovském ohlasu a zájmu se tato mezinárodní přehlídka staveb a přestaveb motocyklů představí ve značně rozšířené a obohacené rovině. Letos poprvé je soutěž motocyklových customů, ve které se utkají unikátní motocykly stavěné na zakázku, součástí Mistrovství Světa motocyklových customů pořádaného nadnárodní agenturou AMD (AMD European Championship)! Součástí působivé expozice bude i prezentace historie zn. Harley – Davidson a také zn. Jawa. Krásné stroje, které jsou mnohdy jen jedinými dostupnými originály, bude doprovázet řada atraktivních módních přehlídek a rockových koncertů až do pozdních večerních hodin. Třešinkou na dortu bude fotografování krásných modelek před zraky návštěvníků v profesionálním fotografickém studiu. Vydavatelství Taurus zřídí přímo na ploše ateliér, kde proběhne focení pro magazín Easyriders. Atmosféra životního stylu motorkářů je opravdu vzrušující.

Krásné dívky budou ale mít velkou konkurenci – o pozornost návštěvníků budou soupeřit s tak lákavými zajímavostmi, jako jsou například motocykly značky Royal Enfield či další žhavá novinka, kterou exkluzivně přinese Motocykl 2011, - světová premiéra zbrusu nového exkluzivního českého motocyklu – šestiválce FGR MIDALU.

Pravé křídlo obsadí  motocykly a skútry značek Piaggio, Gilera, Harley-Davidson, Motowell, Romet, AJP  Na obdiv zvědavých očí se těší mimo jiné také čtyřkolky Journeyman, Eton, EMU, Cectek a Shineray.
           
Vrcholem a obrovským lákadlem letošního Motocyklu bude nepochybně jedinečná soutěž pro návštěvníky, jejíž šťastní výherci si odvezou domů skútr CPI GTX 50!

Samozřejmostí po loňských výborných zkušenostech je prodejní výstava oblečení, příslušenství a potřeb pro motocyklisty v Pravém křídle Paláce. Téměř nikdo neodcházel loni z výstavy, aniž by třímal v ruce velký balík s nakoupeným zbožím - a na tváři úsměv, protože nakoupil kvalitně a velmi levně.

K úsměvu budou mít mnoho důvodů všichni návštěvníci i letos. Incheba Praha pro jejich maximální komfort připravila mimo jiné nové parkovací plochy a elektronický parkovací systém, který výrazně zrychlí odbavení. Pro ty, kdo přijedou na motocyklu, bude před Pravým křídlem zřízeno hlídané parkoviště. A především Incheba ruší hodinové parkovné – na celý den budou návštěvníci Motocyklu 2011 moci pohodlně zaparkovat za pouhých 100 korun!
   
Kromě spousty novinek a motocyklů je dalším lákadlem k návštěvě výstavy i bohatý doprovodný program a kaskadérské show. V Křižíkově pavilónu E Incheba Praha ve spolupráci s Promotýmem Praha připraví autogramiádu a besedy s účastníky letošní Rallye Dakar, členy Teamu KM Racing. Příjemné mrazení v zádech návštěvníkům zajistí pohled na jízdu v železné kouli o průměru 6 metrů s příznačným názvem Globus smrti, kterou provedou nejlepší čeští kaskadéři. Profesionální kaskadérský tým CRAZY DAY předvede ze svého umění i další ukázky.

Součástí veletrhu Motocykl 2011 bude také zajímavá a v Česku zcela ojedinělá záležitost - Airbrush Art Festival 2011 (AAF 2011) - velké setkání českých i evropských mistrů americké retuše, kteří budou přímo na místě předvádět své umění a soutěžit mezi sebou ve vlastních kategoriích. Na Airbrush Art Festivalu 2011 se představí cca 20 umělců z Čech a dalších zemí Evropy.

Podrobné informace o veletrhu a doprovodném programu naleznete na:

www.motocykl-praha.cz