Volcano Complex slavil II.narozeniny

Volcano Complex je výjimečný koncept a oslavil své druhé výročí adekvátně výjimečným způsobem.Základní kámen k založení dnes jednomu z nejvýznamnějších míst pro zdraví a krásu v Praze spojeného se značkou Volcano Complex "položilo" designové a interiérové studio HAUS IN, když před dvěmi lety dokončilo dlouho očekávaný projekt, který je situován v přírodní rezervaci Prokopského údolí.

Volcano Complex je výjimečný koncept a oslavil své druhé výročí adekvátně výjimečným způsobem.

Základní kámen k založení dnes jednomu z nejvýznamnějších míst pro zdraví a krásu v Praze spojeného se značkou Volcano Complex "položilo" designové a interiérové studio HAUS IN, když před dvěmi lety dokončilo dlouho očekávaný projekt, který je situován v přírodní rezervaci Prokopského údolí.

Své 2.výročí oslavili kromě nejmodernějšího health clubu v Praze také všechny sekce projektu Volcano Complex. V objektu lze najít i designový hotel, výtečnou restauraci s kongresovým sálem, relaxační prostory s vířivkami, saunou, relaxační části a samozřejmě profesionální lékařskou diagnostiku, rehabilitační sekci, kadeřnictví, solárium či nejrůznější masáže včetně dalších desítek typů zkrášlujících procedur a doplňkových služeb.

Pro Volcano Complex byl důvod samozřejme slavit, protože již po dvou letech od otevření se řadí mezi to nejlepší, co má Praha v segmentu služeb pro volný čas nabídnout. Oslava byla originálním způsobem spojena s prezentací předních světových značek.

Večerem provázela Diana Kobzanová. 600 pečlivě vybraných hostů mělo možnost spatřit novou kolekci značky Bogner pro sezónu zima 2011, která byla netradičním způsobem spojena s rafinovanou prezentací luxusního spodního prádla Le Chaton.

Celou oslavu zvýraznila přítomnost špičkové rozmanité gastronomie nabízející vybrané speciality a také prezentace bezmála čtyřicítky světových značek.

www.volcanocomplex.cz