Maxíkova jazyková školka

Dne 1. září 2009 vznikla z původní školky KinderGarten Maxíkova jazyková školka. Díky skvělému umístění naše školky nabízí celou řadu hřišť, sportovišť a parků v bezprostřední blízkosti školky (plavecký bazén a saunu, tělocvičnu, tenisové kurty, fotbalové hřiště apod.), kde naše děti tráví jak svůj volný čas, tak i cílené aktivity korespondující s rámcovým výchovně-vzdělávacím programem LEARN.

Dne 1. září 2009 vznikla z původní školky KinderGarten Maxíkova jazyková školka. Díky skvělému umístění naše školky nabízí celou řadu hřišť, sportovišť a parků v bezprostřední blízkosti školky (plavecký bazén a saunu, tělocvičnu, tenisové kurty, fotbalové hřiště apod.), kde naše děti tráví jak svůj volný čas tak i cílené aktivity korespondující s rámcovým výchovně-vzdělávacím programem LEARN.

Školky jsou rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí. Náš tým tvoří kvalifikované a zkušené paní učitelky (vč. rodilých mluvčí a zdravotních sester). Novinkou naší školky je úzká spolupráce s Dětskou Mensou ČR a Centrem Nadání, o.s. Cílem tohoto unikátního a v ČR ojedinělého projektu je aktivita MaxClever.

Osud svého dítěte máte ve svých rukách, jeho předškolní výchovu a vzdělávání vložte do našich!

Proč právě Maxíkovu jazykovou školku?

* Přijímáme děti již od 1 roku
* Plně kvalifikovaný personál, vč. rodilých mluvčí
* Laskavý a individuální přístup k dětem
* Průměrně 6 dětí na učitele
* Návaznost ZŠ ve 2 jazykových mutacích
* Hlídání dětí i mimo otevírací dobu školky
* Možnost daňového odpočtu

http://jazykova-skolka.cz