Nabízíme kurzy angličtiny

Jsme největší jazyková škola v Čechách a na Slovensku, která vyučuje anglický jazyk Callanovou metodou. Naším hlavním záměrem je ukázat Vám, že naučit se mluvit anglicky může být mnohem jednodušší a výuka může být efektivnější a zajímavější než u klasických způsobů výuky.

Jsme největší jazyková škola v Čechách a na Slovensku, která vyučuje anglický jazyk Callanovou metodou. Naším hlavním záměrem je ukázat Vám, že naučit se mluvit anglicky může být mnohem jednodušší a výuka může být efektivnější a zajímavější než u klasických způsobů výuky.

Pobočky jazykové školy ROYALSCHOOL
Česká republika

•Brno (od r. 2008)
•Praha (od r. 2008)
Slovenská republika

•Bratislava (od r. 2005)


Nejdůležitější je garance naučit se anglicky rychleji než při jiné formě výuky. Callanova metoda zaručuje každému studentovi, že rychlost jeho rozvoje bude 4- násobně rychlejší než u kterékoliv formy tradiční výuky. Myšlenkou založit jazykovou školu vyučující Callanovou metodou jsme se intenzivně zabývali od roku 2004. Základním motivačním faktorem bylo nabídnout potenciálním studentům kvalitní výuku za přijatelné ceny a tak jsme se po důkladném plánování, zaškolení kvalifikovaných lektorů, v září 2005 rozhodli, že nastal vhodný čas a otevřeli jsme na Slovensku první kurzy. V lednu 2008 jsme vstoupili na Český trh pobočkou v Brně. V září 2008 jsme otevřeli druhou pobočku v Praze.

Během našeho působení v oblasti vzdělávání jsme si vybudovali pevnou pozici a poskytli jsme kvalitní servis více než 12 000 spokojeným studentům. Výuku poskytujeme pro širokou veřejnost v našíich prostorách a rovněž u firemních zákazníků, kde probíhají firemní kurzy.

Několik důvodů, které Vás přesvědčí, proč si vybrat právě nás:

Šetříme Váš čas i peníze:
•nejlepší cena v Brně - již od 90 Kč / vyučovací hodina
•vstupní testování, konzultace, zařazení do skupiny - všechno zdarma
•bezplatná ukázková hodina
•věrnostní slevy a různé akce v průběhu školního roku
•kurzy otevíráme během celého roku
•možnost zapůjčení studijních materiálů
•pro každého studenta je zabezpečený pitný režim - bezplatně
Ručíme Vám za poskytované služby:
•kurzy pro širokou veřejnost, firemní kurzy
•vyučovací hodina má netradičních 50 minut
•závěrečné potvrzení o absolvování kurzu
•příjemné prostředí, snadná dostupnost z celého Brna
•profesionální, zaškolení a motivující čeští lektoři a native lektoři
•malé skupiny studentů (max.10 studentů)
•pravidelná kontrola studijního pokroku testy (stage exam)
•pravidelná kontrola Vaší spokojenosti prostřednictvím on-line dotazníků
A samozřejmě to nejdůležitější: S námi se naučí anglicky každý 4 násobně rychleji !

Snažíme se být stále popředu
Pro naše zákazníky (studenty) jsme vyvinuli unikátní informační systém, který Vám zkvalitní a doplní studium angličtiny v naší jazykové škole. K tomu aby jste dokázali využívat informační systém Vám stačí běžný počítač s připojením na internet. Každý študent, který u nás navštěvuje libovolný kurz, má automaticky bezplatný přístup do informačního systému během celého trvání kurzu. Pro bližší informace os tudentské zóně klikněte na tlačítko studentská zóna:

studentská zóna

Pro všechny zájemce o naše kurzy se snažíme o co nejkomfortnejší způsob přihlášení se do kurzů. Proto jsme pro Vás připravili on-line přihlášku, rozřazovací test i různe druhy a úrovně free testů. Na kurz se tak můžete přihlásit s pohodlí Vašeho domova, či práce.

Když už Vám zdají klasické metody zdlouhavé, nudné a únavné......
Tak neváhejte a vyzkoušejte netradiční metodu výuky angličtiny v naší škole, která využívá Callanovu metodu. Tuto převratnou metodu vyvinul Robin Callan v roce 1960 ve Velké Británii. Od té doby se na celém světě rozrůstá síť jazykových škol používajících tuto metodu. V současnosti tento způsob výuky využívá více než 400 registrovaných škol v 15 zemích na celém světě. Studenti dosahují v průměru, na celosvětově uznávaných zkouškách First Certificate, až 95% úspěšnosti po absolvování kurzů vyučujících Callanovou metodou.

Callanova metoda je zaměřená na intenzivní interakci mezi učitelem a studentem. Základem jsou otázky lektora a odpovědi studentů a rovněž časté opakování slovíček, vše v rychlém tempu. Na hodinách jsou studenti neustále konfrontováni s anglickým jazykem a jsou nuceni komunikovat v angličtině, což jim usnadňuje proces učení a rovněž zvyšuje jejich schopnost domluvit se anglicky. Callanova metoda učí jazyk přirozenou cestou, tedy způsobem jakým jsme se učili v dětství náš mateřský jazyk. Už novorozenec vnímá mateřský jazyk, kterým k němu matka promlouvá. Později dítě samo začne jazyk používat, pak se učí číst slova, která slyšelo a nakonec píše všechna slova, která slyšelo a četlo. Samozřejmě v Callanově metodě je celý tento proces mnohem kratší, ale princip je stejný.

Chcete sa opravdu naučit mluvit anglicky?
Jestli chcete v životě něco dělat, musíte se to nejdřív naučit. Jestliže chcete chodit musíte chůzi trénovat, jestliže chcete jezdit na kole, musíte jezdit. Stejně je to i s jazykem, když se chcete naučit mluvit, musíte mluvit...

Až 4 násobně rychlejší oproti jiným metodám
Při dodržení všech aspektů Callanovy metody se doba za kterou je posluchač připravený na úroveň testu First Cambridge certificate redukuje až o 75%. Výuka touto metodou zaručuje, že rychlost Vašeho rozvoje bude 4- násobně rychlejší než při tradičních metodách výuky. Máte další otázky? Ptejte se. Odpovíme na každou Vaši otázku.
www.royalschool.cz/praha