Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Naučte se pracovat s nehty

19. 05 2010 | Vzdělávací středisko společnosti Fine Arts nabízí rekvalifikační kurzy ve třech základních oborech: manikúra, modeláž a design nehtů. Každý obor obsahuje několik kurzů. Kurzy se provádí podle individuálního programu, t.j. pro každého zájemce se připravuje individuální plán, ale praxe probíhá ve skupinách.

Vzdělávací středisko společnosti Fine Arts nabízí rekvalifikační kurzy ve třech základních oborech: manikúra, modeláž a design nehtů. Každý obor obsahuje několik kurzů. Kurzy se provádí podle individuálního programu, t.j. pro každého zájemce se připravuje individuální plán, ale praxe probíhá ve skupinách.

Během kurzu společnost poskytuje potřebnou literaturu a informaci o produktech. Kromě toho se studující zabezpečuje veškerými materiály na dobu školení (školitel však Vás může požádat o pořízení profesionálního štětce pro modeláž a design nehtů a pushru pro manikúru ve specializované prodejně společnosti).

Vzdělávací programy jsou připraveny pro všechny zájemce: pro úplné začátečníky (bázové kurzy) a také pro pokročilé (zvýšení kvalifikace).

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO