University of New York in Prague Vysoká Škola

Od roku 1998 nabízí University of new York in Prague Vysoká Škola (UNYP) nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední Evropě. Výuka na UNYP je zaměřena na obchod, komunikaci, mezinárodní vztahy, literaturu a psychologii. UNYP je oficiálně uznaná instituce, která v České republice poskytuje vysokoškolské vzdělání. Nabízí akreditované bakalářské a magisterské programy v anglickém jazyce. Jejími partnery jsou prestižní mezinárodní univerzity ve Spojených státech i v Evropě.

Od roku 1998 nabízí University of new York in Prague Vysoká Škola (UNYP) nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední Evropě. Výuka na UNYP je zaměřena na obchod, komunikaci, mezinárodní vztahy, literaturu a psychologii.

UNYP je oficiálně uznaná instituce, která v České republice poskytuje vysokoškolské vzdělání. Nabízí akreditované bakalářské a magisterské programy v anglickém jazyce. Jejími partnery jsou prestižní mezinárodní univerzity ve Spojených státech i v Evropě.

V současné době studuje na UNYP celkem 700 studentů z více než 60 různých zemí.
University of New York in Prague Vysoká Škola má téměř 1 000 absolventů po celém světě.

Ve škole UNYP působí více než 90 pedagogických pracovníků ze 16 různých zemí.
Většina našich učitelů jsou rodilí mluvčí (anglický jazyk).
79 % našich učitelů má titul Ph.D., ekvivalentní titul nebo nejvyšší akademické odborné vzdělání.

UNYP sídlí v historické čtvrti centrální části hlavního města Prahy, v České republice.

Kontaktujte nás a vyžádejte si informace, abyste mohli posoudit, které z našich studijních programů nejlépe vyhovují vašim potřebám.

http://www.unyp.cz