Právě se nacházíte:

Koledy na náměstí Míru

V neděli 19. prosince 2010 v 15.00 hod. se náměstí Míru opět rozezní koledami. Ne hudbou z reproduktorů tvořící kulisu vánočních trhů, ale živou produkcí koled za doprovodu Černovické dechovky.

V neděli 19. prosince 2010 v 15.00 hod. se náměstí Míru opět rozezní koledami. Ne hudbou z reproduktorů tvořící kulisu vánočních trhů, ale živou produkcí koled za doprovodu Černovické dechovky. Spolu s návštěvníky vánočních trhů si sem přijdou zazpívat zastupitelé městské části Praha 2 a zaměstnanci úřadu, připojí se i děti z pěveckého sboru Štěpánka při ZŠ Štěpánská. Srdečně zváni jsou všichni, kteří si tento malý adventní obřad vzali za svůj.

Městská část Praha 2 předvánoční tradici podvečerního zpívání koled v poslední adventní neděli udržuje od roku 2004, kdy se poprvé stala zpestřením vinohradských vánočních trhů. Již tehdy se ke společnému notování nechali strhnout i mnozí náhodní kolemjdoucí. V dalších letech všem zpívání usnadňovaly improvizované zpěvníčky, které budou k dispozici i letos. K tradičnímu předvánočnímu „zpívání se zastupiteli“ se může připojit každý, kdo bude mít chuť se svátečně naladit. Sraz 19. prosince v 15.00 hod. „u Ludmily“.

www.praha2.cz