Právě se nacházíte:

Únorová Boží párty

Ať už jste vyznavači či odpůrci valentýnského romantismu, ať jste zadaní či single... srdečně vás zveme na pořádnou červenou páteční párty. A hlavně tento den slaví svátek všechny Boženy, takže božsky Boženky oslavíme. Vstup mají děvy tohoto pojmenování samozřejmě zdarma!

Únorová Boží párty je tady!! Pokuď se chcete pobavit s PaPáky, pohrát a potkat partnery, opít pitivem protacovat pátkem, popovídat příběhy, prosedět pozadí, pokoukat prostorem, přitulit podpatkem, políbit potkané, připít pannám Boženám přijďte!!! Páteční párty slibuje mnohé, od příjemných prostor, po přátelské naladění.

Je mnoho způsobů jak trávit páteční večer, ale plány napovídají, že tato párty bude nezapomenutelná!! Přijďte prosím v červeném, stačí doplněk. Kdo vyloženě nemá, nenecháme ho bez povšimnutí a krepákem mu vykouzlíme červené ladění. Kdo má, nebojte se použít. Program pestrý, přípitek přátelský, příval písní plnohodnotný. A jelikož velkou oblibu si na Silvestru získala tombola, prosíme všechny, ať každý vykouzlí maličkost co potěší a přinese ji s sebou. Václav Š. se tohoto úkolu ujme se zodpovědností mu vlastní a s noblesou.

Vstupné: 300 Kč

Termín akce: 11. 2. 2011 - 12. 2. 2011