Máte svého zubního lékaře?

V naší stomatologické praxi se zaměřujeme na vysoce komplexní ošetření s využitím nejmodernějších poznatků a technologií současné stomatologie.Klademe si za cíl ošetřit každého pacienta co nejšetrněji,maximálně precizně,systematicky a ve špičkové kvalitě.

V naší stomatologické praxi se zaměřujeme na vysoce komplexní ošetření s využitím nejmodernějších poznatků a technologií současné stomatologie.

Klademe si za cíl ošetřit každého pacienta co nejšetrněji,maximálně precizně,systematicky a ve špičkové kvalitě.

Dlouhodobá garance veškerého ošetření včetně protetických prací je samozřejmostí. Základní filozofie, kterou se snažíme předat našim pacientům, je preventivní
přístup v péči o zuby a dásně. Celoživotně spokojený pacient bude pouze ten, který si efektivně a dokonale provádí ústní hygienu.
Možnost individuálního, intenzivního a praktického kurzu čištění zubů nabízíme každému klientovi jako nejlepší úvod do ošetřovacího programu naší ordinace.

Mohutný rozvoj technologií materiálů,restaurativních technik,diagnostických metod na jedné straně a mnohaleté zkušenosti předních světových odborníků dosažené seriózními
publikacemi a statistikami na druhé straně nám v současné době umožňují ošetřovat pacienta smysluplně s vysokou přesností a zároveň biologicky a šetrně.

MUDr. Petr Kuvík - privátní stomatologická ordinace
Korunní 38
120 00 Praha 2
Tel.: 224 253 071
http://www.kuvik.cz