Som´s Thai massage

Jsme rodinné studio thajských masáží, naše diplomované masérky mají bohatou praxi nejen v rodném Thajsku, ale i v ČR.

Tradiční thajská masáž "Núad Phaén Bórán" (většinou zkráceně nazývána Núad) je unikátním souborem starobylých masážních technik, využívajících energetických drah v těle (Sén), kterých je cca 70 000. Deset hlavních je využíváno pro thajskou masáž. Na nich leží důležité akupresurní body. Principem thajských masáží, je ovlivnit tok energie v těle a odstranit loky, kterými energie nemůže plynout. Účelem je uvést ducha i tělo do rovnováhy.

Masérka při masáži používá palce, kolena, předloktí, nohy, na pohled se zdá, že s klientem "cvičí". Na rozdíl od tzv. švédských masáží je protahováno několik desítek svalů najednou. Masáží je navozen pocit úlevy, uvolní napětí ve svalech a šlachách, podporuje krevní oběh a duševní relaxaci.

Dále nabízíme: Thajskou olejovou masáž, bylinnou masáž, masáž lávovými kameny, peelingovou olejovou masáž a samozřejmě reflexní masáž chodidel. Budete potěšeni nejen kvalitou masáží ale i velice příznivými cenami. A chcete li potěšit někoho neobvyklým dárkem, dárkový poukaz na thajskou masáž je ta správná volba.

www.soms-thai.cz