Tábor, dávná láska a letní pohoda. Pokud se chcete naladit na prázdniny, doporučujeme vyrazit už 25. června do kin na film Po večerce, ve kterém Vladimír Polívka ztvárnil hlavní roli. Ještě předtím se ale intenzivně věnoval svému prvnímu autorskému představení Unikát. Teď se nejvíc těší na volné dny strávené s partnerkou a jejich holčičkou.